Boisko poliuretanowe, plac zabaw i siłownia w Piotrkowie Trybunalskim- Szczekanica Central Park

Sztuczna trawa na boisko- wymiana murawy na Stadionie LFF w Wilnie
Sztuczna trawa na boisko- wymiana murawy na Stadionie LFF w Wilnie
5 August 2020
Mamy to! Budowa boisk i bieżni lekkoatletycznej przy Szkole Podstawowej im. dr Henryka Jordana w Ksawerowie oficjalnie zakończona
24 August 2020
Boisko poliuretanowe, plac zabaw i siłownia w Piotrkowie Trybunalskim- Szczekanica Central Park

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami: info@torakol.pl

Zadzwoń +48 502 246 137

Zakończyliśmy prace związane z budową obiektu sportowo- rekreacyjnego w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Rzecznej. Na jego terenie powstało boisko poliuretanowe, plac zabaw oraz siłownia zewnętrzna. W piątek (17.07) miał miejsce odbiór techniczny obiektu i niemalże od razu pojawiły się na nim dzieci spragnione zabawy. 

Szczekanica Central Park w Piotrkowie przeznaczony jest do rekreacji i wypoczynku wszystkich mieszkańców, bez względu na grupę wiekową. Zarówno dzieci, jak i dorośli znajdą tu coś dla siebie. Obiekt składa się z kilku stref: wielofunkcyjnego boiska poliuretanowego do gry w piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę, placu zabaw dla najmłodszych i nieco starszych dzieci oraz siłowni plenerowej (ścieżki zdrowia). 

Poza istniejącymi już zabawkami- piaskownica, huśtawki i zjeżdżalnia, na placu zabaw dla najmłodszych pojawił się także zestaw zabawowy. Dla starszych dzieci zamontowaliśmy urządzenie street workout oraz zestaw drabinek ze ścianką wspinaczkową. 

Na terenie siłowni plenerowej zainstalowaliśmy urządzenia takie jak orbitrek, stepper, twister czy masażer, a także urządzenie dla osób niepełnosprawnych. 

Niedaleko tych dwóch stref stworzyliśmy wielofunkcyjne boisko z poliuretanu w systemie EPUFLOOR BSC. Nawierzchnia ta posiada certyfikat IAAF i została przebadana zgodnie z IAAF, EN 14877.

“Takie miejsce było na tym osiedlu bardzo potrzebne. Wokół znajduje się dużo domów jednorodzinnych, dlatego okoliczni mieszkańcy na pewno będą chętnie korzystać z nowoczesnego obiektu” – mówił prezydent Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztof Chojniak

Comments are closed.

Torakol Call Now Button