Budowa stadionu lekkoatletycznego w Osiu

Instalacje w obiekcie “Malinka” w Zgierzu
Instalacje w obiekcie “Malinka” w Zgierzu
16 March 2020
Montaż sztucznej trawy w SMS Łódź na pełnowymiarowym boisku
Montaż sztucznej trawy w SMS Łódź na pełnowymiarowym boisku
16 March 2020
Bieżnia lekkoatletyczna, murawa z naturalnej trawy, trybuny oraz budynki socjalne w Osiu

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami: info@torakol.pl

Zadzwoń +486083440907

W Gminie Osie w województwie kujawsko- pomorskim zakończyliśmy budowę nowoczesnego stadionu lekkoatletycznego. Na jego terenie znajduje się bieżnia z nawierzchni poliuretanowej EPUFLOOR BSC o standardowej długości 400 metrów oraz boisko z naturalnej murawy z automatycznym systemem nawadniania. Nawierzchnia tartanowa jest doskonałym systemem zarówno do treningów, jak i na zawody. Spełnia międzynarodowe wymogi IAAF, EN 14877 oraz posiada certyfikat IAAF. Dodatkowo, stworzyliśmy też komfortowe zaplecze sportowe stadionu, czyli siedziska trybun dla 400 osób oraz budynki socjalne. Dzięki temu, sportowcy zyskali nowy budynek szatni oraz miejsce, w którym przygotują się do treningu. 

W trakcie budowy, obiekt odwiedził Marcin Krzywański- lekkoatleta, sprinter, 4-krotny halowy mistrz kraju na 60 m, 2-krotny mistrz Polski (100 m i sztafeta 4 x 100 m) i brązowy medalista w sztafecie 4 x 100 m ME w Budapeszcie z 1998. Po zakończonym treningu na wybudowanej przez naszą firmę bieżni, zwrócił uwagę na jej bardzo dobrą jakość. Wierzymy, że wszystkie treningi na stadionie przełożą się na sportowe sukcesy. 

Po oficjalnym otwarciu stadionu, odbyła się jubileuszowa edycja Oskich Biegów im. Krzysztofa Malinowskiego, na której wystartowało na niej ponad pół tysiąca uczestników. 

Comments are closed.

Call Now Button Torakol