Instalacje w obiekcie “Malinka” w Zgierzu

Obiekt w gminie Stolno budujemy nawet zimą
Obiekt w gminie Stolno budujemy nawet zimą
16 March 2020
Bieżnia lekkoatletyczna, murawa z naturalnej trawy, trybuny oraz budynki socjalne w Osiu
Budowa stadionu lekkoatletycznego w Osiu
16 March 2020
Instalacje w obiekcie “Malinka” w Zgierzu

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami: info@torakol.pl

Zadzwoń +486083440907

W obiekcie sportowo- rekreacyjnym “Malinka” w Zgierzu zakończyliśmy instalację boisk sportowych, placu zabaw i toru rowerowego. Boisko do koszykówki powstało z nawierzchni poliuretanowej EPUFLOOR BSC. Jest to bezspoinowy wodoprzepuszczalny system nawierzchni z zastosowaniem wielofunkcyjnym. Na boisku do piłki nożnej ułożyliśmy sztuczną trawę bezzasypową CCGrass- największego na świecie producenta sztucznej trawy. Dodatkowo, wybudowaliśmy boisko do siatkówki plażowej oraz beach soccera, czyli plażowej piłki nożnej. Obok, wybudowaliśmy też plac zabaw dla dzieci, tor rowerowy- pump track dla rowerzystów oraz ściankę wspinaczkową z tyrolką. Mamy nadzieję, że nasze instalacje sportowe i rekreacyjne przyniosą wiele radości podczas użytkowania.  

Całość inwestycji została wykonana w ramach projektu “Szlakiem Architektury Włókienniczej- rewitalizacja Miasta Zgierza w celu rozwoju produktu turystycznego oraz rewitalizacji zdegradowanych terenów na obszarze ŁOM”. 

Ośrodek “Malinka” znajduje się w północnej części miasta Zgierza, przy drodze wojewódzkiej 702 na Piątek i Kutno. Obszar 71 hektarów zachęca do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Teraz, każdy znajdzie tu coś dla siebie- obiekt przygotowany jest dla rodzin z dziećmi, grup znajomych oraz grup zorganizowanych. 

Comments are closed.

Call Now Button Torakol