Nawierzchnie drewniane

Od lat zajmujemy się montażem nawierzchni drewnianych, zarówno tych sportowych w salach gimnastycznych jak i podłóg użytkowych w biurach, mieszkaniach i centrach handlowych.


Nawierzchnie drewniane znajdują zastosowanie w obiektach sportowych, szkołach, prywatnych domach, a nawet w parkach i ogrodach. Popularnym rozwiązaniem są drewniane nawierzchnie do sali gimnastycznej lub różnego rodzaju hal w obiektach sportowo-rekreacyjnych. Podłoga do sali gimnastycznej musi spełniać odpowiednie parametry użytkowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oferujemy naszym Klientom sprawdzone produkty i rozwiązania technologiczne, które są w pełni bezpieczne i gwarantują komfort użytkowania.

Zdobyte doświadczenie w montażu specjalistycznych podłóg sportowych na ruszcie posiadających odpowiednią amortyzację pozwala nam z łatwością montować użytkowe podłogi drewniane.

Z pewnością we współpracy z klientem dobierzemy najlepsze rozwiązanie i zawsze znajdziemy wzór dopasowany do charakteru i projektu pomieszczenia.

Torakol Call Now Button