Sztuczna trawa – Piłkarska

W obecnych czasach najlepszym rozwiązaniem dla obiektów treningowych do piłki nożnej jest sztuczna trawa. Główną jej zaletą w porównaniu z trawą naturalną jest jej wytrzymałość ze względu na tygodniowy czas użytkowania.

Trawa naturalna, aby spełniała swoje właściwości może być użytkowana przez maksymalnie 3 godziny tygodniowo. Dla trawy sztucznej nie ma takiego ograniczenia i może być użytkowana nawet przez kilkanaście godzin dziennie.

Właśnie tak ma to miejsce na wszystkich boiskach typu Orlik, czy boiskach treningowych w klubach piłkarskich. O ile mecze na stadionach rozgrywane są najczęściej na trawie naturalnej, o tyle wszystkie treningi i szkolenia odbywają się na trawie sztucznej.

Sztuczna trawa znajduje również zastosowanie na boiskach do rugby i futbolu amerykańskiego (z badaniem IRB). W odróżnieniu do traw piłkarskich ma ona wysokość minimum 65mm i posiada wypełnienie, które lepiej amortyzuje upadki.

Oferujemy w zależności od przeznaczenia:
  • na boiska szkolne i użyteczności publicznej trawy spełniające wymagania Podręcznika FIFA przebadane w laboratorium
  • na boiska klubowe i treningowe trawy z certyfikatem FIFA Quality (dawniej FIFA 1 Star)
  • na boiska treningowe i stadiony do rozgrywek krajowych i międzynarodowych trawy z certyfikatem FIFA Quality Pro (dawniej FIFA 2 Star)

Instalacja Sztucznej Trawy

 
Torakol Call Now Button