Place zabaw

Od wielu lat instalujemy nawierzchnie wylewane na miejscu oraz nawierzchnie z płyt posiadające certyfikat bezpiecznego upadku HIC (od 1m do 3m), gwarantujący pełne bezpieczeństwo bawiących się dzieci.


Grubość układanej nawierzchni, a co za tym idzie wysokość bezpiecznego upadku projektowana i instalowana jest w zależności od wysokości znajdujących się nad nią zabawek.

Radość dziecka przebywającego na świetnie wyposażonym placu zabaw jest nie do przecenienia. Zarówno dla administratorów obiektu, jak i samych rodziców najważniejsze jest dobro malucha oraz gwarancja bezpiecznej zabawy.

Bezpieczeństwo to dla nas priorytet, dlatego każda wykonywana przez naszą firmę instalacja nawierzchni do placów zabaw wymaga najlepszej jakości materiałów i sprawdzonych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu montaż nawierzchni placów zabaw przebiega prawidłowo i jest zgodny z wymogami Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem. Instalowane przez nas nawierzchnie na terenie szkół, przedszkoli czy w przestrzeni miejskiej są w 100% bezpieczne dla użytkowników.

Torakol Call Now Button