Strażacy PKN Orlen Płock grają na wielofunkcyjnym boisku w hali

Budowa boiska do piłki nożnej w MKS “Sygnał” Lublin
Budowa boiska do piłki nożnej w MKS “Sygnał” Lublin
11 March 2020
Obiekt w gminie Stolno budujemy nawet zimą
Obiekt w gminie Stolno budujemy nawet zimą
16 March 2020
Boisko wielofunkcyjne w hali dla straży zakładowej Orlen Płock

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami: info@torakol.pl

Zadzwoń +486083440907

Zakładowa straż pożarna PKN Orlen działa już od ponad 50 lat zapewniając bezpieczeństwo pracownikom, a także szerszej społeczności. Jest największą jednostką w Polsce i jedną z większych jednostek w Europie. Strażacy specjalizują się w gaszeniu pożarów w przemyśle rafineryjnym i petrochemicznym. Prowadzą też działania w zakresie ratownictwa wodnego, technicznego i wysokościowego. Aktywnie współpracują ze służbami ratowniczymi w całej Polsce oraz jednostkami z Litwy i Czech.

W ostatnim czasie na terenie jednostki, nasza firma zainstalowała boisko wielofunkcyjne, na którym strażacy będą mogli grać w koszykówkę, siatkówkę i piłkę nożną. Cała instalacja znajduje się w przeznaczonej do tego hali. Od teraz, zakładowa straż pożarna będzie mogła utrzymać odpowiednią kondycję, a w wolnych chwilach odstresować się. Profesjonalna nawierzchnia typu natrysk Epufloor BSC zapewni im komfortową i ekscytującą grę. Jest to bezspoinowy wodoprzepuszczalny system nawierzchni poliuretanowej. 

Już od ponad 10 lat zajmujemy się budową obiektów sportowych, takich jak boiska wielofunkcyjne z poliuretanu, boiska piłkarskie ze sztucznej trawy czy bieżnie. Jeśli chciałbyś wybudować takie boisko na terenie swojej firmy, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się z nami. 


Comments are closed.

Call Now Button Torakol